зображення viber 2020 12 24 16 46 08Вітаю всю нашу дружну факультетську родину (професорсько-викладацький та студентський колективи) з почесною відзнакою та перемогою! За підсумками рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка отримав ПЕРШЕ місце у номінації "Факультет 2019/2020 навчального року"!

 

Нагороді передувала щоденна копітка праця у вкрай важких умовах викликів та випробувань. Однак ми впоралися. Дорогі студенти, передовсім дякую вам: першокурсникам за те, що обрали навчання в нашому університеті та призвичаюєтеся до умов дистанційного навчання, роблячи перші успішні кроки на шляху до здобуття вищої освіти; старшокурсникам за те, що стали добрим прикладом для молодших, що, попри труднощі, сумлінно навчаєтеся й працюєте вчителями, редакторами, журналістами тощо; студентському активу за організацію цікавої позанавчальної діяльності, зокрема масштабну волонтерську роботу, за те, що тримаєте на своїх крилах сьоме небо.

Шановні викладачі! Витривалі, терпеливі, мудрі, ви успішно пройшли випробування дистанційним навчанням – і це відзначив ректор у своїй доповіді на зборах трудового колективу університету. Дякую за сумлінну працю і постійну підтримку! Далі – краще! Усім добра!

 Оксана Гаврилюк, заступник декана факультету