LCZpq7rGASdaSPE73ZEl.w575Дорогі друзі! Хто ще не переглянув особливо актуальний сьогодні фільм «Соловей співає. Доки голос має» режисера Сергія Кримського, дуже рекомендуємо! Ця документальна стрічка є новаторським та монументальним дослідженням проблеми мовного питання в Україні. Автори аналізують мовну ситуацію не в звичайній, поширеній формі протистояння  політичних сил, а досліджують значно глибші причини та наслідки нинішньої конфронтації довкола української мови. Переходьте за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=rDErIyEQFGM

Автори фільму намагаються знайти відповідь на запитання: «Чому спілкуватися в Україні 21 століття українською мовою для багатьох громадян є нонсенсом, чому ці громадяни відчувають відторгення та спротив?» Щоб відповісти на це запитання, творці докуменального фільму занурюються вглиб історії та досліджують, об’єктивно руйнують міфи, які століттями насаджувалися як єдина істина щодо меж, сфер носіїв української.

Автори фільму вперше в історії української документальної журналістики аналізують українське мовне питання через призму досвідів інших країн, зокрема Білорусі та Ізраїлю. Історія цих держав доводить думку про те, що мова була, і особливо гостро сьогодні є одним із головних факторів національної безпеки та цілісності кожної країни, а також вирішальним фактором у стані гібридної війни, в яку втягнуто Україну.

Мова, безсумнівно, має значення! 

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 166 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER