Кандидатка на посаду голови Студпарламенту факультету!

259056797 951957175391666 5908933024460175275 nЗнайомимо вам із кандидатами на посаду голови Студпарламенту факультету! Вибори на факультеті відбудуться 23 листопада 2021 року. Наталія Потюк"Усім привіт! Я балотуюся на посаду голови студентського самоврядування факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Я активна, відповідальна та цілеспрямована! Зробімо студентське життя кращим!"

Програма

Усім привіт! Я, Потюк Наталія, студентка першого курсу факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка спеціальності «Видавнича справа та редагування». Вступаючи до університету, я зрозуміла, що протягом мого навчання буде активна участь у студентському житті університету. Хочу спробувати свої сили та стати головою Студпарламенту. Маю досвід, бо тривалий час була президентом школи. На посаді голови Студентського парламенту планую:

Активне ведення сторінки в соціальних мережах, особливо TikTok.

Здійснити профорієнтаційну роботу з метою залучення абітурієнтів до університету.

Створити платформу, де кожен студент може поділитися своїми думками, планами щодо розвитку нашого Університету.

Допомога студентам у працевлаштуванні у вільний  від занять час.

Організація дозвілля студентів і сприяння проведенню спортивних, культурно-масових заходів, спрямованих на благоустрій факультету.

Цей список не має меж, якщо ви проголосуєте за мене.

Я хочу, щоб студентські роки запам’яталися кожному з вас. Моя головна мета - це відстоювати інтереси студентів.

«Щоб вести людей за собою, треба йти за ними» Лао Цзи