Історія української преси в іменах (30-ті роки ХХ ст.)

зображення viber 2021 11 26 19 00 48 26625 листопада 2021 року відбулася лекція "Історія української преси в іменах (30-ті роки ХХ ст.) для студентів 1 курсу спеціальності «Журналістика» факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Провели її доцент кафедри стилістики української мови Цівун Наталія Миколаївна та заступник генерального директора з наукової роботи НІМЗ "Биківнянські могили", кандидат філологічних наук Шептицька Тетяна Леонідівна.

 

Вікторія Овдієнко

Тетяна Леонідівна розповіла майбутнім журналістам та видавцям про те, що відбувалося в 1937-38 роках, з чого починалася та як розвивалася журналістика й чому та як обмежували права тогочасних лідерів думок. Студентам, які хочуть якомога більше дізнатися про минуле, аби творити майбутнє, ця лекція длдала багато нової інформації й бажання ще більше дізнаватися про деталі обраної професії.

Діана Марущенко

Відкрита лекція, яку провела для нас Тетяна Леонідівна Шептицька, справила на мене велике враження. Мене вразили справжні масштаби репресивних дій радянської влади та їх наслідків. Також я дізналася декілька нових імен журналістів тих часів. Приємно знати про людей, небайдужих до історій життя репресованих культурних діячів, що займаються їх дослідженням та поширенням інформації про них у суспільстві.

Анастасія Маковоз

Хочу подякувати Шептицькій Тетяні Леонідівні за таку інформативну, послідовно та лаконічно викладену лекцію. Мені, як студентці, було дійсно цікаво послухати про історію нашої преси в іменах, а також дії радянської влади щодо інтелігенції та не тільки, Биківнянська трагедія - це дійсно жахливо. Також хочу окремо сказати спасибі Цівун Наталії Миколаївні за презентацію, з якою було трошки легше сприймати інформацію.