Інформація про поселення в гуртожиток

11 660x397Поселення студентів 1 курсу (бакалаврів) у гуртожиток №2

відбудеться 30.08.2021 р. з 09:00 год.

Для поселення в гуртожиток студентам першого курсу необхідно

1. Знайти своє прізвище в списку на поселення (буде на сайті факультету згодом)
  2. Приїхати в гуртожиток №2. Пройти температурний скринінг. Особи, у яких температура буде більшою за 37.2, допущені до поселення не будуть.
  3. Отримати направлення на поселення (в холі гуртожитку) 30.08.2021 р. з 09:00 год.

Також мати:

- паспорт із випискою з попереднього місця проживання;

- військовий квиток або приписне посвідчення (для хлопців);

- медичну довідку (копію);

- сертифікат про вакцинацію (якщо є) або довідку від сімейного лікаря (терапевта) з результатом обстеження та підтвердженням, що в студента немає симптомів інфекційних захворювань. Також має бути зазначено те, що з хворими на коронавірус ви не контактували. Термін дії довідки 3 робочі дні.

- квитанцію про оплату за проживання (загальна вартість за 10 місяців навчання – 5200 грн.); можна сплачувати посеместрово або помісячно (520 грн. за місяць); реквізити для оплати тут

- дві фотокартки.

1. У гуртожитку укласти договір на проживання, ознайомитися з Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НПУ імені М.П.Драгоманова, правилами пожежної безпеки.

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Тимошенка, 2 з, гуртожиток №2.

Їхати до станції метро «Мінська», далі тролейбусом №24 до зупинки «Вулиця Богатирська» або їхати до станції метро «Оболонь», далі автобусом №102 дві зупинки в бік житлового масиву Виноградар.

УВАГА! Обов’язково дотримуйтеся соціальної дистанції. На території гуртожитку перебувайте в засобах індивідуального захисту (масках і рукавичках). Батьків та інших родичів не пускатимуть до гуртожитку під час поселення. Виняток: довідка, яка підтверджує, що в родича немає коронавірусу (термін дії - 3дні) або сертифікат про вакцинацію.

Шановні студенти-старшокурсники!

Поселення в гуртожиток №2 буде відбуватися за таким графіком:

25 серпня - 4,5,6 курси з 9.00 год.;

26 серпня - 3 курс з 9.00 год.;

27 серпня - 2 курс з 9.00 год.

Направлення на поселення можна буде отримати в гуртожитку.

Порядок поселення в гуртожиток

Обов’язково дотримуйтеся соціальної дистанції. На території гуртожитку перебувайте в засобах індивідуального захисту.

Батьків і інших родичів не пускатимуть до гуртожитку під час поселення. Виняток: довідка, яка підтверджує, що в родича немає коронавірусу (термін дії - 3дні) або сертифікат про вакцинацію.

Оплата за гуртожиток – 5 200 грн. за рік, для студентів 6 курсу – 2080 грн. Можлива оплата за півроку, помісячно за умови написаної заяви на ім'я ректора, підписаної деканом. (Заяви писати будете при поселенні за зразком).

Довідки: при поселенні потрібно мати довідку про проходження флюрографії (врахуйте термін дії), а також сертифікат про вакцинацію (якщо є) або довідку від сімейного лікаря (терапевта) з результатом обстеження та підтвердженням, що в студента немає симптомів інфекційних і шкірних захворювань. Також має бути зазначено те, що з хворими на коронавірус ви не контактували. Увага! Тільки у сімейного лікаря!!!!! Якщо у вас немає підписаної декларації у студентській поліклініці, то ви не зможете там узяти необхідні довідки.

Інформація для пільговиків при поселенні:

- сироти (право на безкоштовне проживання); потрібно мати копію документа, що засвідчує пільгу;

- діти учасника АТО (право на безкоштовне проживання); потрібно мати: копію посвідчення учасника АТО, довідку про те, що перебував в зоні АТО, свідоцтво про народження дитини, копію паспорта, заяву (напишете при поселенні);

- внутрішньопереміщені особи (право на оплату 50% від проживання, якщо є довідка про отримання матеріальної допомоги від держави - повна вартість); потрібно мати копію документа, що засвідчує пільгу.

Усі документи необхідно мати у 2-х примірниках.

Особам, які мають довідку про перебування на лінії зіткнення з фронтом, потрібно мати копію!