До Міжнародного дня рідної мови

зображення viber 2022 02 21 18 13 32 562До Міжнародного дня рідної мови студенти першого курсу, 104 СОУП групи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка організували захід, на якому розповіли про цінність мови, її красу та індивідуальність. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є сильним інструментом об’єднання народу.

Дехто вважає мову лише засобом порозуміння між людьми. Насправді ж цим не вичерпується її значення. У мові нація закодовує всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність. Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”.

"Для нас це було вперше, ми самі організували конференцію, зробили запрошення та поширили його. Таке хвилювання наша група відчувала, мабуть, вперше. Хочемо подякувати всім за присутність та підтримку, для нас це дуже важливо!" - розповіли нам студенти.

Цінуймо та поважаймо рідну мову! Повертаймо українській мові роль творця духовного відродження української нації, духовного світу людини.

Іщенко Олександра, студентка 104 СОУП групи