Дякуємо за відмінну роботу в Приймальній комісії УДУ імені Михайла Драгоманова!

Вступна кампанія в університетах добігає до кінця. Із 8 травня по 15 жовтня 2023 року в Приймальній комісії УДУ імені Михайла Драгоманова на варті факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка стояли студентки 4 курсу спеціальності "Середня освіта (українська мова та література)", активістки Владислава Лігай та Оксана Щур. Їхніми надійними помічниками були студентки третього та четвертого курсів Єлизавета Кобилянська та Юлія Селіванова зі штабу "Абітурієнт". Для кожного вступника знайомство з університетом чи факультетом починається із секретарів Приймальної комісії, і так приємно, коли абітурієнта зустрічають привітні, впевнені й обізнані в найдрібніших деталях вступу (бо працюють не перший рік) фахівці, запрошуючи стати частиною великої філологічної родини. Для наших першокурсників вони стали першими порадниками, друзями.

Розглянуто сотні справ абітурієнтів, вислухано багато запитань від вступників та їхніх батьків, а скільки відповідей меншим і старшим надано наживо чи надіслано в телеграм! Із Владою й Оксаною, Лізою і Юлею особливо приємно було працювати і вступникам, і викладачам, котрі приймали іспити, читали мотиваційні листи, складали та підписували документи тощо.

Дівчата, безмежно вдячні вам за фаховий підхід до роботи, людяність і толерантність до співбесідників, відданість факультету та його принципам. Упевнені: вам можна довіряти найвідповідальнішу роботу на факультеті без вагань. Ви були і є прикладом для інших співробітників ПК, вашу роботу відзначає керівництво університету та факультету як зразкову. Пишаємося вами! Відомо ж: наші найкращі!

сjpgphoto 2023 10 09 13 16 04photo 2023 10 09 13 16 04 2111вphoto 2023 10 11 15 10 34photo 2023 10 11 15 29 45