Благодійна акція "Подаруй дитині казку"

126866031 741797893074263 4070369527292319641 nДрузі! Допомога дітям спеціалізованого дитячого будинку в місті Боярка - один із передових спектрів діяльності викладачів та активістів нашого факультету. Цього року, незважаючи на всі обставини, ми знову беремось за цю справу. Звісно, в умовах карантину ніхто не буде проводити традиційні майстер-класи для діток, не будуть ходити активісти зі скринькою "Подаруй казку", але малюкам потрібне диво. Ми усвідомлюємо становище кожного цього року (як моральне, так і фінансове), але ми спробуємо... Разом із вами!

Усе, що ми маємо - наші платформи в соціальних мережах, які забезпечують нам комунікацію та можливість бути почутими.

Усі кошти, які отримаємо від продажів у нашому магазині, ми віддамо на благо діткам. Звісно, усі чеки фіксуватимемо і буде традиційний звіт. Якщо маєте бажання надіслати більше коштів - це вітається. Часу маємо до нового року.

Віримо у силу та небайдужість!

Минулого року ми придбали реабілітаційне обладнання для діток з вадами. Давайте подаруємо і цього року малечі казку!

Магазин: https://instagram.com/ukrfeel.shop?igshid=idoegpmvxmvg

За консультацією щодо продукції звертайтеся до Надії Кибукевич.

Якщо хтось бажає підтримати ініціативу – до  Софії Денисюк.

Софія Денисюк, голова студпарламенту факультету