315458776 668171468007096 9073741612340931336 nЩороку наші студенти, а також усі поціновувачі творчості Андрія Малишка, ім'я якого присвоєно факультету української філології НПУ імені М.П. Драгоманова, відзначають його день народження. Андрій Малишко – не лише один зі світочів української національної культури, але й патріот нашої держави, який багаторазово повторював про важливість мови та любові до України. Більш детальну інформацію про постать відомого митця і його творчість можна дізнатися, переглянувши документальний короткометражний фільм, який підготували студенти нашого факультету минулоріч:  https://www.youtube.com/watch?v=wmEyLNcq87A

 

 

Витвори, створені його фантазією та колоритною уявою з домішками теплого кохання до усього того, що близьке серцю справжнього українця, і донині відгукуються у наших душах:

На дніпровській долині ромашка зів’яла побита.

Тополина скрипить. Догоряє мій батьківський дім.

І не хочу я вітром лягати під кінські копита,

Соловейком співати на чорному горі твоїм.

Буду дихати, падать, рости й воювать до загину,

Бо великий наш гнів, бо дорога рівнішою є.

Я візьму твого смутку і горя важку половину

У розтерзане, горде, нескорене серце моє!

Важкі часи життєвих перипетій та свої почуття майстер слова відбивав на папері, за що теперішнє покоління неймовірно вдячне, адже ми маємо змогу поринути у атмосферу кожного вірша, проспівати пісню про матір та наповнитися відчуттям гордості за рідну країну.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 315 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER