Абітурієнте, запрошуємо до нас вивчати журналістику!

5244995877439916372 121Абітурієнте! Якщо мрієш про журналістику, чекаємо на тебе в нашій малишківській і драгоманівській родині. У нашому університеті ти зможеш здобути кваліфікації "бакалавр журналістики" і "магістр журналістики" за освітньо-професійними програмами "Видавнича справа та редагування" (для бакалаврського рівня), "Редагування в засобах масової інформації та видавнича діяльність". Переходьте за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=mxPi0e-CeDU

Упродовж навчання матимеш змогу опанувати дисципліни, які познайомлять тебе з усім розмаїттям медійних спеціалізацій: "Основи видавничої справи та журналістика", "Коректура та основи редагування", "Державна інформаційна політика", "Макетування і верстка", "Художньо-технічне редагування", "Копірайтинг, рерайтинг і сторітелінг", "Редагування творів різних жанрів", "Редагування видань різних видів", "Медіаменеджмент та видавничий маркетинг". Фаховій підготовці сприятимуть і зустрічі з відомими журналістами і видавцями, робота над спільними студентськими проєктами, як газета "Сьоме небо", ютуб-канал факультету, волонтерська ініціатива "Єдині" тощо. Будемо раді зустрічі!