28 днів підтримки в переході на українську мову!

278284600 475545207693191 8430160360839303491 nІніціатива "Навчай українською", до якої долучилися наші студенти-драгоманівці, запрошує приєднатися до проєкту тих, хто вирішив перейти на українську. Не зволікайте. На своїй землі розмовляймо рідною! Українська мова об’єднує людей! “Єдині” - це 28 днів підтримки у переході на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті. Ми стартуємо 25 квітня! Встигніть зареєструватися!

Кому буде корисно взяти участь у проєкті “Єдині”:

🔹 усім, хто хоче говорити українською, але досі не зміг наважитися

🔸 людям, які шукають однодумців для впевненого переходу на рідну мову

🔹 батькам, які прагнуть говорити зі своїми дітьми українською мовою

🔸 тим, хто працює у сфері послуг тощо, де важливо знати українську мову.

Що на вас чекатиме:

🔹ми підготували поради, що допоможуть перейти на українську в щоденному спілкуванні,

🔸говоритимемо про мотивацію, виклики, з якими ви зіткнетеся, та можливості, які з'являються після переходу на українську мову,

🔹ви дізнаєтесь техніки, що допомагають запам’ятовувати складні слова і словосполучення, наголоси в українській мові,

🔸отримаєте вправи для розвитку мовлення,

🔹зручний змішаний формат навчання: поєднання онлайн участі та живих зустрічей,

🔸підтримка психолога

🔸середовище, в якому вивчати мову безпечно, цікаво та продуктивно, в якому той, хто вивчає мову, відчуватиме підтримку на кожному кроці і зможе перевести свій стрес в задоволення від процесу та результату.

Як взяти участь?

Потрібно залишити свої контакти у ґуґл-формі: https://forms.gle/aWge5TX9fHy74T577

і приєднатись до Фейсбук-групи: https://bit.ly/2TMBPY8

Участь безоплатна.

🔹Організатори: Ініціатива “Навчай українською” - це небайдужі громадяни, представники різних громадських організацій, які об’єдналися для популяризації української мови. Проєкт відбувається за підтримки Уповноважений із захисту державної мови.

🔸Партнери проєкту:КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Міністерство Молоді та Спорту Украіни, студія EdEra, онлайн-платформа Є-Мова, Українсько-Польський Центр Освіти "UniverPL".

🔹Благодійники та волонтери: Іван Капелюшник, Артур Пройдаков,Світлан Ройз, Дарія Сорока, Ігор Хворостяний, Андрій Панченков, Яна Пекун, Ірина Озимок, Бурячок Віктор, Світлана Велика, Олександр Шабанов.

Перейдіть на українську мову легко, комфортно та в колі однодумців!