Острозькі культурологічні читання

Рисунок115 квітня  2021 року в місті Острог відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Острозькі культурологічні читання» (м. Острог, формат – очно+онлайн Google Meet). У ній  взяли участь  філософи, культурологи, історики, політологи, соціологи, філологи, мистецтвознавці.

На пленарному засіданні розглядалися питання з історії української та зарубіжної культури; культурологія в системі гуманітарного пізнання; сучасні методології культурологічних досліджень; традиційна культура, етнологія, етнографія; міжкультурна комунікація в епоху глобалізації.

У конференції взяла участь НЕМИРСЬКА АНГЕЛІНА студентка 1 курсу  108 групи НПУ імені М.П. Драгоманова факультету української мови та літературної творчості імені Андрія Малишка з доповіддю «ГЕОРІЙ НАРБУТ ЯК МИТЕЦЬ УКРАЇНСЬКОГО ВІДРОДЖЕННЯ» (науковий керівник: кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри стилістики української мови Цівун Наталія Миколаївна).