ВІтаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання)!

Знову про досягнення наших активісток! Голова студентського парламенту факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Маргарита Самойлюк у тривалому змаганні виборола І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури з методиками їх викладання. Тема дослідження – «Мотиви і чинники зміни мовної свідомості й поведінки українців в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну: досвід учасників проєкту «Єдині» (науковий керівник – Гаврилюк Оксана Романівна, доцент кафедри української мови). Голова студентського самоврядування гуртожитку нашого факультету Єлизавета Кобилянська здобула почесне ІІІ місце в цьому ж конкурсі.

Тема дослідження – «Динаміка степової говірки південно-східного наріччя (на матеріалі говірки міста Бобринця Кропивницького району Кіровоградської області)» (науковий керівник – Шемет Валентина Григорівна, професор кафедри української мови). Вітаємо дівчат та їх керівників! Бажаємо цікавих наукових пошуків, успішного втілення всіх задумів та ідей, нових здобутків та перемог!

IMG 20240418 111201