Вітаємо Анну Ткаченко з перемогою (І місце) на ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

13 січня 2024 року відбувся ІІ (міський) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможцем якого стала Анна Ткаченко, студентка І мфіл групи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, голова Наукового товариства студентів і аспірантів імені  Григорія Волинки  Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Щиро вітаємо Анну з перемогою та бажаємо успіхів у фінальному етапі Конкурсу. Хай слово Шевченка допомагає здобути Перемогу! Слава Україні!

photo 2024 01 30 17 33 19