Савенкова 14.06.2214 червня 2022 року на факультеті відбувся науковий семінар, на якому директорка Наукової бібліотеки університету Людмила Савенкова і її заступниця Людмила Гончаренко розповіли присутнім про актуальні ресурси та послуги, які викладачі можуть знайти на сайті і які є дуже помічними в науковій діяльності. Зокрема, йшлося про можливості роботи з джерелами через електронний каталог, функції та контент репозитарію, доступ до передплачуваних періодичних видань, інтернет-ресурсів, повнотекстових баз даних і цифрових бібліотек, наукових збірників.

Чимале зацікавлення аудиторії викликала інформація про цифровий ідентифікатор ORCID, можливість експортувати дані з профілів у Google Scholar, послуги створення УДК і оформлення пристатейних списків літератури.

Викладачі відзначили, що отримана інформація потрібна й корисна. Ми щиро вдячні бібліотекарям нашого університету за величезну роботу і цікаву доповідь.

На сайті 220 гостей та 0 користувачів