Український педагогічний лекторій

Протягом 2012-2013 н.р. в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова проходить «Український педагогічний лекторій», організований спільно з Національною академією педагогічних наук України. У рамках лекторію щомісяця проходять лекції, присвячені видатним постатям педагогіки.

14 листопада лекцію про М.П.Драгоманова прочитав доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Погребенник В.Ф. Із матеріалами лекції «Епохальна педагогіка Михайла Драгоманова. Полікультурність – головний принцип педагогічної позиції М.П.Драгоманова» можете ознайомитися тут.

План роботи лекторію:

5 грудня 2012 р. – «Хрещена мати» української рідномовної школи. Концепція національного дошкільного виховання» (про Русову Софію Федорівну), лектор – Антонець Н.Б., кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії історії педагогіки Інституту педагогіки НАПН України.

23 січня 2013 р. – «Виховний ідеал: служба Богові й Батьківщині. Виховання волі та характеру» (Присвячена Ващенкові Григорію Григоровичу), лектор – Бойко А.М., доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

20 лютого 2013 р. – «Концепція соціально-особистісного виховання А.С.Макаренка». Поєднання поваги і вимогливості до дитини; лектор – Дічек Н.П., доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії історії педагогіки Інституту педагогіки НАПН України.

20 березня 2013 р. – «Обережно – дитина: про труднощі й проблеми виховання. «Що було головне в моєму житті – любов до дітей»; лектор – Сухомлинська О.В., доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України, академік-секретар відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України.

Лекції проходитимуть в актовій залі центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9), початок о 14.00.

Запрошуємо всіх охочих.