Студентське наукове товариство імені Петра Орлика

СофіяГідна перемога! Щиро вітаємо Софію Денисюк, студентку факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, голову студентського самоврядування факультету, та її наукового керівника Н. Д. Осьмак, кандидата філологічних наук, професора кафедри української літератури, з перемогою (Диплом ІІ ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури  (з методикою їх викладання). Так тримати! Натхнення та нових здобутків!!!

Рисунок115 квітня  2021 року в місті Острог відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Острозькі культурологічні читання» (м. Острог, формат – очно+онлайн Google Meet). У ній  взяли участь  філософи, культурологи, історики, політологи, соціологи, філологи, мистецтвознавці.

журнСьомого квітня 2021 року о 13-00 відбулося засідання секції «Журналістика» на звітно-наукової конференції «Освіта і наука 2021». Обговорювалися актуальні проблеми видавничої справи, едиторики та журналістики. Значна увага була приділена питанням медіаграмотності, зокрема, темам маніпулювання, використання в ЗМІ мови ворожнечі та засобам протидії цим негативним інформаційним впливам.

зображення viber 2021 04 08 17 50 368 квітня в рамках звітно-наукової студентської  конференції  "Освіта і наука -2021" на нашому факультеті відбулося онлайн засідання секції «Українська література». Викладачі і студенти створили доброзичливу й невимушену атмосферу у віртуальному просторі. Кожен учасник конференції мав змогу публічно виступити зі своєю доповіддю, яка викликала непідробний інтерес і літературознавчу дискусію.

КонференціяУ рамках щорічної звітно-наукової конференції студентів і аспірантів "Освіта і наука 2021" факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка 6 квітня провів пленарне онлайн-засідання. Зі вступним словом звернувся декан факультету, доктор філологічних наук, професор Висоцький Анатолій Васильович, який привітав молодих науковців та побажав нових звершень і міцного здоров'я. Також щодо роботи конференції загалом і окремих секцій поінформувала заступниця декана з наукової роботи, кандидатка філологічних наук, професорка Ліпницька Інна Миколаївна.

120837961 364951028056211 3850756762371004744 nНещодавно Вчена рада університету відзначила грамотами, дипломами та грошовими винагородами кращих студентів-науковців, призерів олімпіад та конкурсів. Серед молоді, котра з честю представила наш університет на всеукраїнському рівні, є три здобувачки освіти нашого факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 267 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER