СЬОМЕ НЕБО

сн3У п’ятий жовтневий зовсім не осінній день 2012 року ми з дитячою радістю гортали свіжо надрукований наш перший, але не останній випуск газети «Сьоме небо». Тоді ми, студенти, були натхненні відновити забуту газету Інституту української філології та за підтримки дирекції втілити в життя свої ідеї щодо нових реалій студентства. Як відомо, новачкам таланить, і знайшлося чимало зацікавлених, небайдужих активістів. Відверто кажучи, спершу було нелегко сформулювати остаточно концепцію газети, заглянути у потреби свого читача, зрозуміти, який формат є оптимальним. Але, зрештою, з часом, з помилками, з успіхами, з підтримкою студентів і викладачів, ми знайшли своє «Сьоме небо».

 

сн2

Одним із головних завдань СН – показати, скільки цікавих, неординарних заходів проходять в інституті, університеті та Києві загалом, а також порадити, як з користю і задоволенням провести свій вільний час. Ми намагаємося провести своєрідний місток між усіма членами нашої інститутської сім’ї. Як свідчить практика, студенти зовсім не знають своїх викладачів поза аудиторією, тому в інтерв’ю наші наставники відкриваються в іншому амплуа. За рік відновленого існування ми познайомилися з багатьма відомими особистостями, брали інтерв’ю у діячів науки та культури, побували на «Книжці року 2012» та провели власну благодійну акцію «Поділись теплом».

 

Приємно, що в СН талановиті студенти знайшли першу платформу для оприлюднення своєї творчості. Звісно, є до чого прагнути, вдосконалюватися з кожною новою ідеєю, з кожним новим учасником нашого дружнього колективу. На читачів чекають приємні несподіванки, цікаві рубрики, різноманітні проекти.

сн4

Дякуємо всім, хто долучився до відновлення СН, нашим читачам, усім студентам, які разом з нами створюють яскраві будні.

сн1

П.С. Особлива подяка нашому улюбленому керівнику, прекрасній та натхненній Гаврилюк Оксані Романівні.

Головний редактор СН

Вікторія Осіпова