777

 

https://gaz7nebo.wixsite.com/7nebo

 Студентська газета

факультету української філології та літературної творчості

імені Андрія Малишка "Сьоме небо"!

Читайте та насолоджуйтеся!

        Запрошуємо поринути в думки, переживання та історії студентів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка! Для нас за честь продовжити справу попередників. Зустрічайте новий електронний формат, оновленні рубрики з тими ж ідеями та засадами всім відомого "7 неба"! Ловіть щомісяця випуск заміток, статей та оповідань від студентів! Зустрінемося на сторінках газети!

Рубрика «Щоденник хлопця-укрфілівця» Метафоричні літературні оповідки-замальовки на злобу дня з життя факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

 Рубрика «За кадром» Рубрика "За кадром" – це вам не прості театральні закуліси! Там – більше!!! Усі плітки, розмови, проєкти, кроки та шляхи їх реалізації факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ти знайдеш саме тут!

 Рубрика «Очима першокурсника» Якщо ти хочеш повернутися на свій 1 курс і відчути ту атмосферу чи просто зрозуміти, що зараз найкращі роки, тоді тобі сюди!

 Рубрика «WENEEDIT. #шарахалява» Ти студент і не знаєш, як економно прожити в цьому місті? #шарахалява із задоволенням тобі в цьому допоможе. Щомісяця ми знаходимо для тебе найкращі знижки Києва. Бо ми студенти, а тому WENEEDIT. WENEEDIT – чим більше, тим краще!

 Рубрика «Цікавенне життя наших студентів» Наукові роботи, пари, домашнє завдання... Якщо ви думаєте, що студентські роки на цьому й закінчуються, то глибоко помиляєтесь. Курйози, несподіванки, кумедні й нетипові ситуації укрфілівців читайте в рубриці.

 Рубрика «Let's watch it together» Усі люблять кіно. Драми, мелодрами, комедії, триллери. Але настає такий час, коли ти сидиш перед монітором і не знаєш, що переглянути. Набридло витрачати безліч часу на пошуки фільму? Залітай, я підскажу, що переглянути.

 Рубрика «Малишкам меншим від малишок старших» Роз'яснюю філософію життя та корисну інформацію. Просвітлюйтеся, любі друзі!

 Рубрика «Newname» Автобіографічні історії людського мікросвіту. Мозок не сито, але ти просіюй. Про те, як ліпити вареники з думок.