Тренінг з написання резюме від Володимира Швеця

DSC 0447Тренінг з написання резюме від Володимира Швеця

27 жовтня в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка для студентів старших курсів тренінг з написання резюме провів Володимир Швець, співзасновник Центру працевлаштування студентів та випускників «Імпульс».

Зустрічі студенти чекали з ентузіазмом, оскільки питання гідного працевлаштування на разі чи не найбільше хвилює випускників. Гість це розумів, тому почати вирішив зі знайомства з аудиторією. Студенти не лише розповідали про себе, але й говорили, чого очікують від заходу.

Пан Швець говорив розлого та детально, враховуючи попередні побажання слухачів. За півтори години випускники почули про правила написання резюме, його основні блоки та обов‘язкові параметри; про вимоги роботодавців до найманого працівника та їх очікування від юних філологів; про потенційні місця праці; про правила поведінки на співбесіді та критерії відбору вакансій студентом.

Подібні зустрічі не проходять безрезультатно. Випускникам випала можливість послухати людину, що розставила якщо не всі, то більшість крапок над «і» у майбутньому працевлаштуванні.

«Це було саме те, що треба», – лунало від філологів по закінченню.

Векуа Софіко,

студентка-магістр