Презентація книги П.Орлика „Іду до вас“

DSC 1013Студенти! Іду до вас! Я без вас ніщо!

П.І.Орлик

Студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка 8 жовтня відвідали презентацію книжки Петра Орлика «Іду до вас», що відбулася в читальному залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Серед почесних гостей – ректор НПУ імені М.П.Драгоманова, академік Андрущенко Віктор Петрович, дружина автора книги Марія Орлик, син Сергій.

Ця книжка присвячена відомому українському вченому-літературознавцю, доктору філологічних наук, професорові Петру Івановичу Орлику. Видання містить не тільки спогади сучасників про нього, а й маловідомі широкому загалу книголюбів вірші й оповідання автора, його особисті спостереження, а також численні фотоматеріали.

З любов’ю й теплом кожен доповідач відгукувався про професора П.І.Орлика. Син Сергій пригадує: «Кожне слово батька було пройняте безмежною любов’ю до рідної землі». «Шляхетний професор із роду володарських Орликів», – так називає П.І.Орлика завідувач кафедри української літератури Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професор Погребенник В.Ф.

Людина живе, доки її згадують. Сподіваємося, Петра Івановича згадуватимуть його учні завжди.

DSC 0074DSC 0088DSC 0104