Презентація електронних курсів в оболонці Moodle

DSC 0601Презентація віртуального навчального середовища для першокурсників

31 жовтня 2018 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка презентували віртуальне навчальне середовище відкритусистему, умежах якої на основі застосування технологій віртуальної реальності забезпечується ефективне інтерактивне навчання. Проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор Кудін А.П. разом із розробниками з факультету інформатики продемонстрували студентам-першокурсникам та викладачам електронний розклад та розказали про можливості його встановлення на студентських смартфонах, ознайомили з електронним курсом в оболонці Moodle.

Презентації віртуального навчального середовища передувала плідна підготовча робота викладачів факультету. Презентували вже розроблені електронні курси професор кафедри української мови Гальона Н.П., професор кафедри стилістики української мови Кравець Л.В., доцент кафедри журналістики Харчук О.В. та викладач кафедри журналістики Білорусцева Т.М.

DSC 0573DSC 0589DSC 0601DSC 0618DSC 0640