Освітні ресурси

Шановні колеги!

9 листопада 2017 року запрошуємо Вас взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції

«Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі».

Кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує 9 листопада 2017 року до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі».

Місце проведення: головний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова

(вул. Пирогова,9, ауд. 231)

Мета конференції: аналіз мовнокультурної ситуації в Україні, вивчення шляхів усебічного розвитку української мови.

Напрями роботи конференції:

1. Сучасні питання мовної політики та мовної культури в Україні.
  2. Мова як чинник національної самоідентифікації.
  3. Аспекти професійної комунікації в Україні і світі.
  4. Актуальні проблеми текстології, дискурсології, прагмалінгвістики.

У пленарному засіданні беруть участь провідні мовознавці, члени Національної спілки письменників України та Всеукраїнського товариства «Просвіта», академіки й професори НПУ імені М.П. Драгоманова.

Для участі в конференції до 25 жовтня 2017 року просимо надіслати комплект матеріалів (анкету учасника конференції, текст доповіді, рецензію наукового керівника (для учасників без ученого ступеня), копію квитанції поштового переказу).Е-mail:ylia_vi@ukr.net

Заплановано видання збірника матеріалів конференції та фахового видання, затвердженого ВАК України.

Щоб переглянути буклет (інформаційний лист), перейдіть за посиланням Інформаційний лист.