Вітаємо з державною нагородою!

DSC 0835DSC 0838

Вітаємо з державною нагородою!

Указом Президента України №217/2016 від 18 травня 2016 року про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено медаллю «За працю і звитягу»ВИСОЦЬКОГО Анатолія Васильовича – директора Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

24 травня Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Володимирович Кличко урочисто вручив державну нагороду України Анатолієві Васильовичу.

Колектив факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка щиро вітає Анатолія Васильовича з почесною відзнакою і зичить творчої наснаги та довгої плідної праці на науковій ниві!

DSC 0822DSC 0828DSC 0832