Вітаємо Марію Яківну Плющ!

Плющ МУ цей світлий день вітаємо з днем народження ПЛЮЩ МАРІЮ ЯКІВНУ, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови. Зичимо Вам, дорога Маріє Яківно, міцного здоров’я, успішної й плідної праці, щасливого життя у колі Ваших близьких, здійснення мрій і творчих планів, яких у Вас завжди так багато! Безмежно вдячні Вам за слушні поради, за мудрість і небайдужість, за підтримку і тактовність. Захоплюємося Вашою нев’янучою молодістю, енергійністю  та надзвичайною працьовитістю. Хай же доля буде завжди до Вас прихильною і щедро обдаровує Вас. Хай люди віддячують вам добром і дарують лише радість. Хай і надалі Ваша наукова робота буде такою ж плідною та цікавою. Здоров’я Вам і Вашим близьким, сімейного щастя й добробуту!

Вдячні учні та колеги