В Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова нагороджували МАНівців

МАН2До 200-ліття від дня народження Т. Шевченка Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка спільно з Малою академією наук учнівської молоді Київської області оголосив конкурс науково-дослідних та творчих робіт «Тарас Шевченко – володар у царстві духу» серед учнів навчально-виховних закладів Київської області. 8 квітня в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося нагородження понад 40 переможців МАН Київської області в номінаціях "Літературознавство", "Літературна творчість" та "Образотворче мистецтво".

Майбутніх науковців привітали голова Президії Малої академії наук учнівської молоді Київської області, професор Сергієнко В.П., в.о. директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Петровська Т.В., викладачі кафедри української літератури Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка та образотворчого мистецтва Інституту педагогіки та психології.

Незважаючи на юний вік, члени МАН мають за плечима невеличкий досвід наукової роботи. Вони репрезентували тези своїх робіт та уривки власних літературних творів. Завідувач кафедри української літератури професор Володимир Федорович Погребенник відзначив найкращих, запевнив усіх у тому, що досвід написання наукових робіт стане дуже вдалою платформою для наступних звершень, а також указав на переваги та недоліки всіх проаналізованих ним робіт, аби в подальшому  учасники  тільки вдосконалювались. Також переможцям було запропоновано опублікувати тези своїх наукових робіт в щорічному студентському науковому збірнику. Та йшлося не тільки про науку, а й про мистецтво. МАНівців привітали камерний оркестр під керівництвом проф. Федоришина В.І., ансамбль "Купава" та студентський театр "Вавилон", який презентував актуальну виставу за мотивами твору Тараса Шевченка "Кавказ", а також студентка ІІ курсу Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Юлія Писаренко музичною композицією. Після завершення програми школярам та майбутнім абітурієнтам провели невеличку екскурсію поверхами університету та відповіли на всі запитання щодо навчання та студентського життя драгоманівців. Сподіваємося побачити талановитих МАНівців наступного року вже на студентських лавах у затишних аудиторіях Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

МАН1

МАН3