Слухачі Лінгвістичної школи МАН в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

03 листопада 2015 року Колектив Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова презентував слухачам Лінгвістичної школи МАН наш Інститут.

Відвідувачі отримали інформацію щодо вступу, особливостей навчально-виховного процесу, перспектив професійного становлення, а також прослухали лекцію про походження української мови. Консультації провів директор Інституту проф. Висоцький А.В. та заступник директора з виховної роботи доц. Гаврилюк О.Р., а також Студентська рада Інституту.

Чекаємо на Вас, абітурієнти!

DSC 0263DSC 0264DSC 0265DSC 0267DSC 0271