Театр "Вавилон". Інсценізація "В казематі" (Т.Г.Шевченко)

14 березня  в гуманітарному корпусі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбулось вшанування творчості Тараса Шевченка.

До 198-ої річниці з дня народження Т. Шевченка і до 165-річчя написання циклуказематі" театр "Вавилон" підготував інсценізацію циклуказематі" (режисери: І.Савченко, А.Шашко, в ролях: Тарас Шевченко - Михайло Горовий, а також: В. Сурмак, Л.Філімонова, Є.Худолій, Ю.Протченко, Я.Свіщо, М.Сороколіт, В.Тищук, Т.Домалевська, О.Бордунов, С.Міщенко, А.Телеуця, А.Адаменко, М.Козир, М.Пересунько, О.Старча, А,Тарсакова, Т.Шелепко, В.Ковбасюк, В.Пересунько).

Зі вступним словом до гостей свята звернувся Герой України, почесний професор університету Іван Драч та старший науковий співробітник Інституту літератури НАН України Сергій Гальченко.alt