1584437934 foto karantin mobcompanyinfo rect 147f5c54798876af67a1c0a89fc625c8      З урахуванням особливостей організації освітнього процесу в період карантину виконання завдань пропедевтичної практики студентами (3 курс спеціальність 014 Середня освіта (Українська мова та література) з 29 березня по 11 квітня 2021 року та спеціальності 035 Філологія (Українська мова та література) з 12 квітня по 25 квітня 2021 року) факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка  організовано з використанням засобів дистанційних технологій навчання.

    Дистанційне проходження практики здійснювалося через використання таких засобів:

  • засоби надання методичних матеріалів студентам;
  • засоби консультації студентів викладачами та вчителями;
  • засоби інтерактивної співпраці викладачів, вчителів і студентів;
  • можливість швидкого доповнення курсу новою інформацією;
  • засоби контролю успішності студентів.

    Для практичного втілення цих засобів студенти використовували месенджери (Skype, Viber, Telegram, електронна пошта) та середовище системи дистанційного навчання Moodle. Це дало змогу забезпечити передання завдань, а студентам підтримувати зв’язок з керівником практики від кафедри та вчителями шкіл м. Києва. Студенти-практиканти мали можливість підключатися до онлайн-уроків своїх учителів (ZOOM), аналізувати їх і створювати пробні та залікові відеоуроки, презентації до проєктів уроків.

     Використання онлайн-технологій  дало змогу забезпечити зв’язок теоретичних знань фахових дисциплін з реальним педагогічним процесом,  сформувати вміння моделювати уроки з використанням сучасних платформ, методів та прийомів дистанційного навчання української мови і літератури.

     Дистанційне проходження пропедевтичної практики охопило весь спектр питань набуття навичок організаційної, методичної, аналітичної та дослідницької роботи в сучасних умовах. За результатами практики студенти продемонстрували знання на високому та достатньому рівні.

https://drive.google.com/file/d/1EFWpayC4fKF9GoE0XVPpks6uvNZ3PPqv/view?usp=drive_web

https://drive.google.com/file/d/1zov4VQDF-l-2rpKcDEx15_E7lqJvODo5/view?usp=drive_web

https://drive.google.com/file/d/14ksLIbfEUxlAWSjyxdrQWU4Nl8zl6jRb/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1mrMUSINOgUwG02IOZzBVf5aN7R8CAWuC/view?usp=drivesdk

 

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 143 гостя та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER