Хочеш вір, а хочеш не вір…

ДЕБЮТ4Дебют першокурсника є однією із найяскравіших подій у студентському житті нашої «Альма-мами»!Це свято дає прекрасний start-upмолодим і талановитим!
На Дебюті драгоманівці-новобранці мають можливість дружно «покрутити хвостиками» на сцені, здивувати публіку артистичністю, ерудованістю, гнучкістю, кмітливістю та іншими талантами! Надзвичайно приємно, коли першокурсники презентують себе у форматі мегасуперкреативу. Не буду вдаватися до розшифрування свого неологізму (думаю, усім і так зрозуміло, що я маю на увазі).

… А тепер від лірики до прози.

Цьогорічний Дебют багатий на оригінальні образи і теми. Групи 107 ВС та 106 УР створили на сцені міні-Потеріану. Гостродзьобі капелюхи, темні плащі-накидки, чарівні палички … Феєрично, свіжо і весело. Що тут ще додати – типовий драгоманівський Хогвордс!

ДЕБЮТ2

Групи 108 УП, 104 УІ і 102 УА заряджали публіку позитивом та драйвом. Яскраві музичні ритми та оригінальні мініатюри із студентського життя не залишили нікого байдужим. Свідченням цього є перемога груп 108 УП та 102 УА. На окремі зірочки слави заслуговує образ Олі Фреймут. Креативно, нестандартно, весело. Молодці група 104 УІ.

І я абсолютно впевнена, що хоча б одна із мініатюр-інтерпретацій вище перелічених груп викликала посмішку навіть у принців та принцес-несміян! Бо вдало обіграні ситуації зі студентського життя – це вічні дебютівські теми, котрі дають плідний результат!

ДЕБЮТ3

Виступ групи 103 УА сміливо можна назвати інтелектуально-гумористичною реалізацією потенціалу дівчат-філологів. Молодці, приємно мати справу з клубом анонімних-філологів. (P.S: відчуваю, що мені також треба відвідувати ваші заняття).

Студенти групи 101 УУ («українознавці з голови до кінчиків пальців ніг») заряджали зал щирим патріотизмом, привертали до себе увагу чарівними вишиванками. І це справді подіяло. Публіка з радістю віддячила їм гучними оплесками.

Група 2 УСК вирішила обіграти популярну сьогодні тему талант-шоу – створила унікальний УСК-фактор власного виробництва.

Студенти 105 УР оригінально реалізували тему стосунків «батько–син», додавши до свого виступу трішки репу і політики. Вийшло смачно.

А тепер маленька ложечка дьогтю в бочку меду.

Дві ахіллесових п’ятки дебюту

$1Ø    Пародії на власних викладачів:

плюс: актуально (для всіх зрозуміло);

мінус: передбачувано (із року в рік традиційно обігрують одних і тих самих викладачів і в n-раз винаходять велосипед).

$1Ø    Використання «англійського гумору»;

плюс: інколи буває смішно від того, що зовсім не смішно;

мінус: «прісність виступу» (а треба, щоб було смішно не лише вам, а й бажано усім. Це аксіома).

P.S: сподіваюся, мене не закидають помідорами та яйцями J

ДЕБЮТ1ДЕБЮТ5

ДЕБЮТ7ДЕБЮТ6

І на кінець.

Любі першокурсники, крути не крути, а ви вдало перейшли дебютівський Рубікон. Молодці!

Ростіть і посміхайтеся!

Юлія Довгун, студентка 507-вс групи