Виставка, присвячена І.Франкові

frank1

9 жовтня студенти 302-УА групи відвідали виставку «Іван Франко і Київ. У колі друзів», яка відбулася в Національному музеї літератури України й мала на меті розповісти про творчі контакти Івана Франка в Києві та висвітлити маловідомі сторінки його біографії.

Зустріч проходила в бібліотеці колишньої Колегії, де працював під час своїх візитів до Києва в 1885 і 1886 роках Іван Франко. Із доповідями виступили дослідники життя та творчості Каменяра з Інституту франкознавства, Львівського національного університету імені Івана Франка тощо.Почесним гостем зустрічі став онукІвана Яковича– Роланд Тарасович.

На завершення «розмови у колі друзів»були зачитані уривки з листування Івана Франка та Ольги Хоружинської.