У бібліотеці імені Є. Плужника

DSC0434826 вересня 2012 р. студенти нашого інституту відвідали центральну бібліотеку ім. Є.Плужника, де мала відбутися зустріч з відомою письменницею, театрознавцем, журналістом Теодозією Зарівною. На жаль, за станом здоров’я, Теодозія Петрівна не змогла прийти на зустріч. Проте гості заходу мали змогу  послухати київський дует камерної музики «Свіжий вітер», поспілкуватися з його учасниками. Приємною несподіванкою була зустріч з Олексієм Олександровим, лідером world–music–формації «Er.J.orchestra» та автором щойно виданого двотомника «Книга книг». Наостанок під акомпанемент скрипки декламували поезії Теодозії Петрівни. Гості були у захваті.

DSC04327 DSC04301 DSC04302

Ми висловлюємо вдячність організаторам заходу і з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.