Поселення в гуртожиток першокурсників та магістрів

d9229ee464fd473b4aea1a8d2983b330Поселення студентів 1 курсу (бакалаврів і магістрів) у гуртожиток №2

відбудеться за графіком:

16.09.2020 р. –  магістри з 09:00 год.

17.09.2020 р. –  1 курс (бакалаври) з 09:00 год.

Для поселення в гуртожиток студентам першого курсу необхідно

1. Знайти своє прізвище в списку на поселення (буде на сайті факультету згодом)
  2. Приїхати в гуртожиток №2. Пройти температурний скринінг. Особи, у яких температура буде більшою за 37.2, допущені до поселення не будуть.
  3. Отримати направлення на поселення (в холі гуртожитку)17.09.2020 р. з 09:00 год.

Також мати:

• - паспорт із випискою з попереднього місця проживання;
  • - військовий квиток або приписне посвідчення (для хлопців);
  • - медичну довідку (копію);
  • - довідку від сімейного лікаря (терапевта) з результатом обстеження та підтвердженням, що в студента немає симптомів інфекційних захворювань. Також має бути зазначено те, що з хворими на коронавірус ви не контактували. Термін дії довідки 3 робочі дні.
  • - квитанцію про оплату за проживання (загальна вартість за 9 з половиною місяцівнавчання – 4940 грн.); можна сплачувати посеместрово або помісячно (520 грн. за місяць); реквізити для оплати тут
  • - дві фотокартки.

1. У гуртожитку укласти договір на проживання, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НПУ імені М.П.Драгоманова, правилами пожежної безпеки».

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Тимошенка, 2 з, гуртожиток №2.

Їхати до станції метро «Мінська», далі тролейбусом №24 до зупинки «Вулиця Богатирська»

або їхати до станції метро «Оболонь», далі автобусом №102 дві зупинки в бік житлового масиву Виноградар.

УВАГА! Обов’язково дотримуйтеся соціальної дистанції. На території гуртожитку перебувайте в засобах індивідуального захисту (масках і рукавичках). Батьків та інших родичів не пускатимуть до гуртожитку під час поселення. Виняток: довідка, яка підтверджує, що в родича немає коронавірусу (термін дії - 3дні).