Олімпіада для абітурієнтів 2014

вступ14Традиційно на початку травня Інститут української філології талітературної творчості імені Андрія Малишка проводить олімпіаду зукраїнської мови та літератури для випускників середніх навчальнихзакладів.

Цьогоріч 17 травня колектив Інституту радо приймав учасників – школярів з різних куточків України. Кожен із них прийшов зі сподіваннями стати студентом омріяного Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та здобути професію вчителя української мови та літератури.

Майбутні філологи цікавилися життям Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка: із задоволенням читали студентську газету "Сьоме небо", знайомилися з позанавчальною діяльністю студентів інституту, відвідали  аудиторії імені Андрія Малишка, Павла Глазового та Арнольда Грищенка.

Шановні абітурієнти! Віримо у ваші сили та сподіваємося на зустріч 1 вересня!