"Українська мова,сьогодні,вчора, завтра в Україні і світі"

12 листопада  2008 року відбудеться
Всеукраїнська
науково-практична  конференція
молодих учених і студентів

„Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і  світі”

Кафедра культури української мови Інституту української філо-логії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує 12 листопада 2008 року до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»
Мета конференції:
аналіз мовно-культурної ситуації в Україні, вивчення шляхів усебічного розвитку української мови як державної

Напрями роботи конференції:
1. Проблеми мовної політики та мовної культури в Україні.
2. Мова як чинник національної самоідентифікації українців.
3. Мовно-освітні орієнтири суспільства.
4. Мовні процеси в інформацій-ному просторі.

Заплановано видання збірника матеріалів конференції.
Усім учасникам необхідно разом з матеріалами доповіді подати рецензію наукового керівника або викладача з відповідної дисципліни.  Вимоги до оформлення  матеріалів:

Матеріали подаються в роздруко-ваному вигляді та в електронному варіанті (на дискеті чи вкладеним файлом електронною поштою)  до 12 листопада 2008 року.

Обсяг – 2-4 сторінки формату  А4; Текст у редакторі Word; шрифт - Times New Roman, кегль - 14; міжрядковий інтервал - 1,5; відступ абзацу - 1,25; береги – всі 20 мм; вирівнювання по ширині.
     Мова  конференції– українська.
     Обсяг доповіді – 2-4 сторінки.
     У першому рядку праворуч вказати прізвище, ім’я, по батькові автора (шрифт Times New Roman, кегль 14), нижче - назву ВНЗ та місто, нижче через інтервал у центрі – назву доповіді (по центру великими літерами, шрифт Times New Roman, кегль 14, жирний), нижче через два інтервали друкується текст.

Бібліографічні джерела наводять-ся в алфавітному порядку через два інтервали після тексту.  УВАГА! Таблиці мають бути продубльовані в окремих файлах. Вирівнювання тексту за допомогою табуляції та пропусків не допускається!

Для електронної пошти формат вкладеного файлу з текстом доповіді *.doc, *.rtf.
     Назва файлу – прізвище автора англійськими літерами.

Організаційний внесок за участь у конференції – 30 грн.
    Витрати на відрядження сплачують навчальні заклади, що направляють учасників на конференцію. Оргвнесок сплачуєть-ся учасниками під час реєстрації.
     Матеріали надсилати на адресу:
кафедра культури української мови, Інститут української філології, НПУ імені  М.П.Драгоманова, вул.  Пирогова, 9, м. Київ, 01601.
     Контактний телефон:
(044) 486-79-03
(кафедра культури української мови)

Контактні особи:
Жабенко Ірина Юріївна
 Кабиш Оксана Олександрівна

Заявка учасника
Прізвище____________________

Ім’я_________________________
По батькові__________________
Повна назва навчального
закладу_____________________
Адреса______________________
E-mail_______________________
Телефон_____________________
Назва доповіді________________
Напрям______________________
Використання технічних засобів для демонстрації презентації  ___
Форми участі в конференції:
• виступ з доповіддю (до 10 хв.)
• виступ з повідомленням (до 5 хв.)
• участь як слухач
• публікація матеріалів доповіді