зображення viber 2022 08 25 23 22 20 043Вийшов друком комплект: підручник і робочий зошит з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», підготовлені професором Світланою Шевчук. Підручник та робочий зошит укладено за типовою програмою дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)», затвердженої наказом МОН України від 21.12.2009 № 1150. Структурування матеріалу здійснено відповідно до кредитно-трансферної системи організації навчального процесу. Теоретичний та практичний матеріал згруповано у три змістові модулі.

 Система вправ і завдань допоможе майбутнім фахівцям набути знань і навичок професійного спілкування на граматичному, лексичному, стилістичному рівнях. Після кожної теми вміщено запитання і завдання для самоконтролю, індивідуальні проблемні завдання, теми рефератів і наукових повідомлень, які сприятимуть закріпленню вивченого.

Підручник та робочий зошит укладено відповідно до ДСТУ 4163-2020, який набрав чинности 01 вересня 2021 року та нової редакції Українського правопису.

Для здобувачів вищої освіти усіх рівнів акредитації, тих, хто прагне високої культури спілкування на професійному рівні.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 485 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER