Святкування 90-річчя від дня народження П.Глазового

1 квітня 2013 року Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова відзначив 90-річчя від дня народження Павла Глазового – відомого письменника-гумориста, випускника філологічного факультету Київського державного педагогічного інституту імені О.М.Горького.

В Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відкрили аудиторію імені Павла Глазового. Перший проректор НПУ імені М.П.Драгоманова доктор філософських наук, професор Бех Володимир Павлович урочисто перерізав стрічку та запросив гостей до світлиці, прикрашеної квітами, тематичними стендами та барельєфом поета. Серед запрошених – син Павла Прокоповича Олексій Глазовий, упорядник повного зібрання творів П.Глазового та його біограф Геннадій Якович Кужільний народний артист України, поет Андрій Демиденко. Усі гості з приємністю згадували гумориста П.Глазового, створюючи атмосферу присутності поета на урочистостях.

Цього ж дняв актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова відбувся святковий концерт СМІЙТЕСЯ НА ЗДОРОВ’Я! У програмі концерту – класика українського гумору у виконанні Героя України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України, професора НПУ імені М.П.Драгоманова Анатолія Паламаренка. Вела концерт народна артистка України, почесний професор НПУ імені М.П.Драгоманова Тамара Гримальська-Стратієнко.

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE