Науковий часопис

im 22 2Нині українська мова – світовий тренд. І сталося це всупереч сподіванням агресора: хотів знищити, стерти з карти світу державу українську, спалити слово українське, змусити замовкнути народ український. Та сила духу, мужність, волелюбність дають крила оборонцям, захисникам на всіх фронтах. У нас свій фронт – мовний. Особливо непростий в умовах сьогодення. Завдання українських філологів як фахівців і свідомих українців, для яких мова – єство, сутність, душа, ‒ примножувати силу слова, відточувати його як зброю.

Виноградова09 листопада 2021 року кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка провела в НПУ імені М.П. Драгоманова Всеукраїнську науковопрактичну конференцію «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Ця подія була присвячена Дню української писемності та мови.

mova 11Кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує 09 листопада 2021 року до участі у Всеукраїнській науково-практичній онлайнконференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Формат проведення: дистанційний, на платформі Google Meet (покликання на зустріч буде надіслано додатково в інформаційному повідомленні). 

Інформаційний лист конференції

253320258 212580554315935 1429561951290199708 nУ жовтні в нашому університеті відбувся перший конкурс опублікованих протягом 2016-2020 років підручників, навчальних посібників та монографій викладачів університету. За рішенням конкурсної комісії до участі у конкурсі було допущено 14 видань. Навчальний посібник викладачів кафедри журналістики «Гібридна війна і журналістика. Проблеми інформаційної безпеки» посів третє місце. Наш дружний колектив цією відзнакою дуже тішиться! 

Шановні колеги!
 
Запрошуємо до публікації у наступному випуску наукового збірника 
 
НАУКОВИЙ ЧАСОПИС НПУ імені М.П. Драгоманова
 
Серія № 8. Філологічні науки (мовознавство і літературознавство)
 
Матеріали приймаються до 10 вересня 2017 року
 
   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 243 гостя та 0 користувачів

   
© ALLROUNDER