Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Динаміка української літератури і фольклористики та їх викладання у вищій школі»

Шановні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, аспіранти, молоді вчені та здобувачі вищої освіти! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Динаміка української літератури і фольклористики та їх викладання у вищій школі», присвяченій 70-річчю від дня народження доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури Володимира Погребенника, яка відбудеться 21 березня 2024 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Участь у конференції безкоштовна. Напрями роботи конференції:

1. Українське літературознавство в університеті імені Михайла Драгоманова: історія й сучасність.
  2. Канон української літератури й осяги літературної класики.
  3. Філологічний дискурс у контексті української гуманітаристики.
  4. Компаративний аспект вивчення текстів української та зарубіжної літератури.
  5. Імагологічні студії у системі порівняльного літературознавства.
  6. Фольклор – міф – література: генеза образного мислення від літератури княжої доби до постмодернізму.
  7. Коли говорять гармати, музи не мовчать: проблематика війни в українській літературі ХІХ – ХХІ століть.
  8. Постколоніальний метод літературознавства: наукові здобутки застосування в Україні.
  9. Досвід викладання літературознавчих дисциплін в закладах вищої освіти.
  10. Інтерактивні сучасні стратегії викладання української літератури.

Деталі в Інформаційному листі

428400855 903728498281561 5132042521843754917 n