Міжнародні зв'язки

зображення viber 2020 11 12 13 00 3710 листопада відбулося підписання Договору про співпрацю факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова та державної установи Комплекс «Дитячий садок – школа – гімназія № 47» (з вивченням української мови і літератури) м. Нур-Султан (Республіка Казахстан) на III Міждународній науково - практичній конференції «Педагогічний коворкінг як новий формат організації освітнього простору.

IMG 3572

У березні цього року студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Денисюк Софія, Самойленко Аліна, Котюга Мирослава, Семенік Вікторія та доцент кафедри української мови Сулима Олеся Петрівнавідвідали Сегедський університет (Угорщина), де проходили практику зі студентами, що вивчають українську мову.

Gol yg        Із 19 по 28 березня студентки НПУ імені М. П. Драгоманова  Юлія Лінько, Юлія Герасимчук, Поліна Горлач, Олена Семенишин та Аня Пляс разом із викладачем кафедри української літератури Інною Миколаївною Ліпницькою під час навчальної практики відвідали Угорщину. Мета цієї поїздки –  обмін досвідом, знайомство з іншою культурою та з місцевими традиціями. Співорганізаторами та ідейними натхненниками були члени Української громади міста Сегед. Вони взяли на себе турботи про проживання та освітньо-розважальний аспект поїздки юних та поважних філологинь.  

4

Стажування в Сегедському університеті (Угорщина)

Навесні 2018 року студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Коваль Марія, Коваленко Діана, Логай Клавдія та Стоянова Єлизавета разом із деканом факультету професором Висоцьким Анатолієм Васильовичем мали нагоду побувати в університетах за кордоном. Співорганізаторами та ініціаторами поїздки були викладачі Сегедського університету (Угорщина), а саме: Шайтош Наталія, Багмут Ірина та ін.

demokratiyaМіжнародне партнерство

24 березня з робочим візитом на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка прибула доцент кафедри україністики філософського факультету Пряшівського університету (Словаччина) Ярміла Кредатусова.

Під час зустрічі з адміністрацією факультету обговорено умови участі в Міжнародній науковій інтернет-конференціії «Українська ментальність», що відбудеться 16-17 квітня 2016 року, участь Ярміли Кредатусової в редакційній колегії наукових часописів факультету, залучення до наукової роботи факультету викладачів та студентів із Пряшева. Також висловлено побажання обох сторін щодо стажування в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова студентів та викладачів Пряшівського університету відповідно до угоди між університетами.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 596 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER