придьма 2КОНСУЛЬТАНТ

МАРІЯ ПРИДЬМА – співзасновниця, директорка з маркетингу школи сучасної літературної індустрії та комунікацій LITOSVITA, кураторка освітніх проєктів.

Навчалася в Київському міжнародному університеті, Національному педагогічному університеті імені Драгоманова і Українській академії друкарства. Вивчала видавничу справу та редагування. Разом із Дмитром Стретовичем організували літературний клуб «Маруся» для проведення книжкових івентів, читань, літературних фестивалів. Згодом, 2013 року, вони ж створили LITOSVITA  – організацію, яка опікується неформальною літературною освітою.

Детальніше

 

крас 2КОНСУЛЬТАНТ

Ірина Володимирівна Красуцька - головний редактор Українського освітянського видавничого центру «Оріон», українська освітянка й редакторка. Здобула вищу освіту на факультеті журналістики Київського державного університету ім. Т. Шевченка (1982–1987). З 1987 по 1998 роки працювала коректором, літературним редактором, відповідальним секретарем у науково-методичних журналах «Русский язык и литература в средних учебных заведениях УССР», «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України», «Відродження. Історія, мови і літератури народів України», «Педагогіка толерантності», «Техне майєвтика», «Вікно в світ».

Детальніше

 

зображення viber 2022 06 15 20 13 41 372КОНСУЛЬТАНТ

ДАРИНА ТУЗ-МАКСИМЕЦЬ  – директорка та засновниця Видавничого дому «Букрек» (м. Чернівці), фахівець у галузі книговидання та поліграфії, має багаторічний та успішний досвід реалізації проєктів, зорієнтованих на розповсюдження й популяризацію культурних надбань українців та інших етносів, які компактно проживають на території нашої держави. Сприяла виданню антологій, словників та підручників мовами національних меншин. За вперше виданий в Україні буквар румунською мовою «АВЕСЕDAR» (1997, автор Серафима Криган), а також за активну видавничу й науково-просвітницьку діяльність Д. С. Максимець отримала нагрудний знак «Відмінник освіти України».

Детальніше

 

 зображення viber 2022 06 15 21 58 03 932ЛІТЕРАТУРНИЙ ПРОЄКТ #БЕЗПРОБІЛІВ

#безпробілів – літературний проект для підлітків, що пишуть, а також авторів будь-якого віку, які створюють тексти для підлітків. Це творчий простір для спільного навчання та спілкування, що допомагає відкрити нові імена сучасної української літератури й допомогти авторам-початківцям стати частиною літературного процесу.

Детальніше      

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 238 гостей та 0 користувачів

   
© NPUROUNDER