ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

конкурс нр17 лютого 2021 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова, який цьогоріч є базовим для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році з української мови, літератури (з методикою їх викладання), відбулася нарада членів галузевих комісій.

До участі в роботі галузевих комісій долучилися науковці різних університетів країни та наукових закладів, зокрема Інституту української мови АН України та Інституту літератури АН України. Декан факультету А.В. Висоцький передав учасникам наради привітання ректора університету В.П. Андрущенка з побажаннями успішної та плідної роботи задля підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання та акцентував на особливостях перебігу Конкурсу. Хоча цьогорічний Конкурс пройде в дистанційному форматі через небезпеку поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, однак це не завадило студентам-науковцям спробувати власні сили в цьому поважному науковому форумі. На Конкурс надійшло 94 роботи, які представляють найрізноманітніші філологічні та методичні наукові школи України.  Бажаємо усім плідної та натхненної праці!