Конференції

конкурс нр17 лютого 2021 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова, який цьогоріч є базовим для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році з української мови, літератури (з методикою їх викладання), відбулася нарада членів галузевих комісій.

what is plagiarism check      Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей у 2020/2021навчальному році з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

Інформаційний лист

Додаток №1

1784744399ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції “Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі”, присвяченій Дню української писемності та мови. Інтернет - конференція відбудеться 10 листопада 2020 року о 13 годині за покликанням https://meet.google.com/xrg-znqt-qba. На конференцію можуть бути представлені роботи і виконані індивідуально, і підготовані авторським колективом. Електронна адреса для листування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Форма участі у конференції дистанційна. З повагою кафедра культури української мови.

сторінкаДо Дня української писемности та мови факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка долучається до цікавих онлайнових заходів та організовує традиційні свої. Пропонуємо всім охочим бути разом з нами в ці святкові дні.

00908ae81f682520916a87e6d06e7322 XLФакультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує студентів-філологів взяти участь у V Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Український філологічний дискурс очима молодих науковців», що відбудеться 29 жовтня 2020 року. За матеріалами конференції буде надрукований збірник тез, кожен учасник отримає сертифікат. Цьогоріч у зв’язку з Covid-19 форма проведення конференції буде заочною.

Інформаційний лист конференції

Інформаційний лист Студентського наукового вісника

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 275 гостей та 0 користувачів

   
© ALLROUNDER