28 вересня 2016 року на факультеті української філології та літературної творчості імені А. Малишка презентували віртуальне навчальне середовище відкриту систему, у межах якої на основі застосування технологій віртуальної реальності забезпечується ефективне інтерактивне навчання.

Проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання, професор Кудін А.П. разом із розробниками з факультету інформатики продемонстрували студентам та викладачам електронний розклад та розказали проможливості його встановлення на студентських смартфонах, ознайомили з електронним курсом в оболонці Moodle.

Презентації віртуального навчального середовища передувала плідна підготовча робота. Зокрема, доцент кафедри культури української мови Лобода Т.М. презентувала вже розроблений електронний курс із дисципліни «Український правопис».

На сайті 88 гостей та 0 користувачів