Вітаємо Андрія Петровича Демиденка з нагородою!

86 main

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова сердечно вітає професора кафедри методики викладання української мови і літератури факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, народного артиста України, поета Демиденка Андрія Петровича з отриманням державної нагороди ордена «За заслуги» І ступеня.

Шановний Андрію Петровичу! Разом із Вами ми тішимося, що нині в Україні влада вшановує й відзначає найкращих своїх достойників. Пишаємося тим, що маємо честь працювати разом із Вами в нашій альма-матер. Завжди з нетерпінням чекаємо на зустріч із Вами, аби почути з вуст автора і нові твори, і ті, що вже полюбилися і вкарбувалися в пам’яті. Твори, якими ви зігріваєте наші серця і будите думки. Нехай доля буде щедрою на такі приємні події, життєві гаразди і блага.