Відзначаємо день народження Андрія Малишка

3Андрiй Малишко

До відзначення дня народження Андрія Малишка 18.11.2016 року на факультеті відбудеться перегляд документального фільму «Андрій Малишко», знятий на замовлення НПУ імені М.П.Драгоманова, та Малишківські читання, присвячені науковому вивченню біографії поета (науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент О.А. Подобєд).

Запрошуємо студентів та викладачів.

Традиційно щоосені факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відзначає день народження свого патрона – видатного українського поета, котрий не тільки умів чути голос душі українця, але особливим словом відобразити її красу і велич. Ім'я цього майстра слова залишається одним із поетично-пісенних символів України, духовним оберегом укрфілівців, який і сам із 1930 по 1932 рр. навчався на мовно-літературному відділенні нашого університету – тоді Київського інституту народної освіти.