Перша екскурсія

T96AtUR47dMПерша екскурсія

3 вересня 2015 року студенти-історики І курсу Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відвідали Національний музей історії України. Головною метою екскурсії було розширити знання з теми «Київська Русь».

Під час екскурсії ми мали змогу побачити знаряддя праці, витвори мистецтва та зброю наших предків.

Кожний зал відрізнявся своїми тематичними особливостями. Наприклад, найбільше нам сподобалась зала, де була представлена матеріальна культура русинів, особливо привернули увагу одяг і жіночі прикраси.

Також дуже цікавою була зала з різними видами зброї. Дружинники Русі-України були вправними майстрами воєнної справи, могутніми воїнами, які самовіддано захищали кордони Русі – найбільшої держави середньовічної Східної Європи.

У музеї в усьому своєму різноманітті були представлені шедеври народних ремесел – ковальства, гончарства, ткацтва, ювелірного мистецтва.

Дякуємо керівництву Національного музею історії України за можливість здійснити подорож у минуле й дослідити історію Русі-України.

Діана Коваленко,

староста 103 уі