«Педагогічні обжинки»

обжинки226 червня 2014 року в актовій залі головного корпусу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відсвяткували традиційні щорічні «Педагогічні обжинки». Освітяни підвели підсумки 2013/2014 навчального року, відзначили його здобутки і перемоги, обрали кращі Інститути, кафедри, викладачі, нагородили кращих магістрів-випускників.

Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка посів ІІІ місце у номінації «Навчальна робота» за вагомі здобутки в організації навчально-виховного процесу й ефективну науково-методичну роботу.

Завідувач кафедри стилістики української мови, професор, академік АПН України Мацько Любов Іванівна відзначена у номінації «Студентські симпатії» за плідну співпрацю зі студентським колективом й активну науково-педагогічну діяльність.

обжинки3

Кафедра культури української мови (завідувач кафедри – професор Шевчук Світлана Володимирівна) Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка посіла ІІ місце у номінації «Краща кафедра» університету.

обжинки4

Кращу студентку Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Вікторію Осіпову привітав ректор університету академік Андрущенко Віктор Петрович.

обжинки7

Вітаємо всіх і дякуємо за плідну співпрацю!!!