Відбулася посвята в першокурсники

28 серпня в Інституті української філології
та літературної творчості імені Андрія Малишка
урочисто вітали першокурсників.

За дорученням ректора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова академіка Національної Академії педагогічних наук Віктора Петровича Андрущенка символічний студентський квиток нашим першокурсникам вручив директор Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анатолій Васильович Висоцький та Герой України Анатолій Несторович Паламаренко.

Традиційно вітали першокурсників учасники Народного вокального ансамблю «Купава».

Дорогі першокурсники!

Від усього серця бажаємо вам бути наполегливими і завзятими, чесними і відвертими, талановитими та відважними і просто щасливими. Щасливими, бо сподіваємося, ви зробили виважений і серйозний вибір і від вас теж залежить, якою буде наша держава в майбутньому!

У добру путь!