Школа української мови

Центр міжнародної співпраці Інституту української філології має на меті популяризацію вивчення української мови як частини світової мовної культури.

З метою поглиблення культурного обміну між Україною та іншими державами Центр організовує широкий спектр культурних заходів, які розкривають найважливіші аспекти сучасної української культури; здійснює організацію освітнього та культурно-просвітницького туризму.

Центр активно використовує новітні освітні технології, підтримує зв’язки з українськими вченими-мовознавцями, професорамиакадеміками АПН.

Почесними професорами Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова є І.Драч, Б.Олійник; до професорсько-викладацького складу Інституту української філології входять А.Демиденко, А.Паламаренко. Шанованими гостями Інституту є Є.Сверстюк, Л.Лук’яненко, М.Сулима, Віт.Шевченко, А.Мойсієнко, С.Кальченко, К.Городенська та інші визначні постаті сучасного мовознавства, літературознавства, культури та політики.